exoticka-dovolena
 
 

Informace

exoticka-dovolena-cara
 

Plavby zajišťujeme ve spolupráci s naším partnerem Dream Yacht Charter. Dream Yacht Charter je jednou z největších charterových společností, která disponuje velkou flotilou lodí v mnoha destinacích na světě.

Pokud již máte vybráno místo pro svoji dovolenou snů, otevřete příslušný ceník a zvolte si termín a délku plavby. Pak již jen vyplňte rezervační formulář. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na podrobnostech.

V příslušném ceníku naleznete ceny konkrétních plaveb v daných termínech. V ceně je vždy zahrnuto ubytování v kajutě katamaránu, plná penze a plavba dle daného itineráře. Můžete si rovněž předem objednat dopravu z letiště do přístavu a zpět.

Na místě Vás již bude čekat náš personál. Po té, co se prokážete poukazem a vychutnáte si svůj "welcome drink", ubytujete se ve Vaší kajutě a můžete vyplout...

Naše společnost Vám zajistí kompletní služby včetně letenek do cílové destinace, pojištění nebo rezervaci ubytování. Hodně klientů se totiž ubytovává na místě i několik dní před začátkem plavby, nebo častěji po jejím konci.

Platební podmínky:
Po závazné rezervaci Vám bude vystavena zálohová faktura. Záloha činí 30% ceny plavby a je splatná do 1 týdne. Zbylých 70% je pak potřeba uhradit nejpozději 1 měsíc před vyplutím. Platbu můžete provést jak v Kč, tak i v EUR.
Smlouva bude uzavřena s naší společností Euromarina s.r.o. Platby jsou hrazeny náš účet v České Republice nebo na Slovensku.
Pokud splňujete některou z podmínek pro získání slevy (viz. informace v konkrétním ceníku), informujte nás o tom prosím předem.
Zákazníkům, kteří již s námi plavbu absolvovali, měli od nás pronajatu loď, nebo se účastnili našeho kapitánského kurzu, poskytujeme 5% slevu z ceníkové ceny.

Pokud potřebujete cokoliv upřesnit, kontaktujte nás prosím.

 

 

svatebni-cesta

     
  Karibik  
  Martinik  
  Kuba  
  Guadeloupe  
  Saint Martin  
  --------------------------------------------------  
  Indický oceán  
  Mauritius  
  Maledivy  
  Seychely  
  --------------------------------------------------  
  Tichý oceán - Francouzská Polynésie  
  Tahiti - Bora Bora  
  --------------------------------------------------  
     
  Rezervace  
  --------------------------------------------------  
  Kontakt:  
  e-mail: info@euromarina.cz  
  tel. 724 250 430 nebo 721 807 883    
  --------------------------------------------------  
     
     
     
Euromarina l LED žárovky l MůjAndílek l Jogger l JoggerSK l Výběr lokality l Kapitánské Zkousky