exoticka-dovolena
 
 

Kuba - Plán plavby - Katamarán "Dream Cuba"

exoticka-dovolena-cara
  Celá plavba je plánovana s ohledem na to, abyste viděli ta nejkrásnější a nejzajímavější místa Kuby a jejího okolí. Na palubě budete mít svoji vlastí dvoulůžkovou kajutu s koupelnou. Dvojčlenná posádka katamaránu Vám bude plně k dispozici. Mapa dané oblasti ZDE.


1. den: CIENFUEGOS

Nalodění mezi 18:00 a půlnocí. Večeře a noc na palubě katamaránu v maríně.

2. den: CAYO GUANO DEL ESTE >> CAYO LARGO

Po snídani krátké plachtění k Cayo Guano del Este, první zastávce před mýtickým Cayo Largo. Po obědě koupání v malé kouzelné zátoce na severu ostrova. Šnorchlování na korálových útesech. Přibližně 2,5 hod. trvající plavba k Cayo Largo. Noční kotvení u pláže Playa Sirena.

3. den: CAYO LARGO

Snídaně na palubě u nádherné pláže Playa Sirena. Návštěva želví farmy. Některé želvy jsou více jako sto let staré. Oběd na palubě, plavání, kajaking, šnorchlování relax ... na plážích Playa Sirena a Playa Paraiso. Noc v maríně, kde je možno navštívit noční klub Cayo Largo, ve kterém se hraje tradiční kubánská hudba.

4. den: CAYO ROSARIO (2,5 hod.)

Po snídani plavba ke korálové bariéře Los Ballenatos. Šnorchlování u úžasných korálových útesů. Oběd běhěm kotvení u útesů. Ospoledne koupání a další vodní aktivity ve velkolepém přírodním plaveckém bazénu Quinto Canal. Později odpoledne plavba na Cayo Rosario. Na noc kotvení naproti pláže.

5. den: CANARREOS ARCHIPELAGO

Koupání a relax na jedné z nejhezčích pláží souostroví Canarreos. Můžete zde také šnorchlovat na korálových útesech a proplouvat hejny doslova tisíců různobarevných ryb. Budete si připadat, jako v obrovském přírodním akváriu. Později se vydáte na návštěvu opičí farmy Cayo Cantile. Průvodce Vás provede džunglí, kde uvidíte krokodýly, a potkáte místní původní obyvatele.

6. den: CAYO RICO (cca 2,5 hod.)

Po snídani, koupání a šnorchlování na útesech Quebrado del Rosario. Plavba na Cayo Rico. Zakotevení naproti pláže, oběd. Odpočinek, koupání a vodní sporty. Vyznavače pravého kubánského rumu rádi přivítají v baru na pláži, kde mohou ochutnat vyhlášený Mojito koktejl. Noční kotvení u Cayo Rico.

7. den: CAYO IGUANA - CAYO LARGO (cca 45 min.)

Po snídani vyplutí ke Cayo Largo. Návštěva Cayo Iguana na gumovém motorovém člunu. Cayo Iguana je malý ostrov obydlený stovkami leguátnů (iguanas). Po obědě na palubě katamaránu, návštěva vesnice “Gardens of the Tower”. Možnost nákupů v místních obchůdcích. Večer můžete z baru v maríně pozorovat západ slunce nad karibskými ostrůvky. Po večeři následuje noční plavba do domovské maríny Cienfuegos.

8. den: CIENFUEGOS

V 9:00 ráno vylodění v Cienfuegos.
 
     
  exoticka-dovolena-info  
  exoticka-dovolena-info  
  exoticka-dovolena-lod  
  exoticka-dovolena-fotky  
  exoticka-dovolena-cenik  
  exoticka-dovolena-rezervace  
  exitická-dovolená-destinace  
     
     
Euromarina l LED žárovky l MůjAndílek l Jogger l JoggerSK l Výběr lokality