exoticka-dovolena
 
 

Malé antily - St.Martin - Guadeloupe - Katamarán Poncin 82

exoticka-dovolena-cara
  Vybrali jsme pro Vás několik tras, které jsou naplánovany tak, abyste viděli ta nejkrásnější a nejzajímavější místa oblasti ostrovů Saint Martin a Guadeloupe. Krátkou 4 denní plavbu možná ocení ti, kteří se chystají pobývat v této oblasti delší dobu, ale nechtějí ji celou strávit na moři. Mapa dané oblasti ZDE.

  • Plavba 8 dní / 7 nocí
  • Plavba 11 dní / 10 nocí
  • Plavba 4 dny / 3 noci


Plavba " ST BARTH DREAM " - 8 dní / 7 nocí

Guadeloupe >> St Martin    Ceník

1. den: POINTE à PITRE

Nalodění v maríně Marina de Bas du Fort. Marína se nachází asi 3 km jižně od centra hlavního města Guadeloupe Pointe à Pitre. Vyplutí k malému ostrovu Gosier (30 min.), který se nachází u východní části Guadeloupe. Gosier je lemován plážemi s bílým pískem a nádhernými korálovými útesy. Večerě a noc na palubě.

2. den: LES SAINTES

Plavba na jih k ostrovu Les Saintes (20 nm, 2,5 hod.), který oplývá rozmanitou flórou i faunou, různorodou krajinou i nádhernými podmořskými scenériemi. Na místě si můžete zaplatit výlet na zajímavá místa ostrova minibusem. Oběd na palubě a vyplutí směrem k Pain de Sucre. Koupání, večeře a noc na palubě.

3. den: ANTIQUA

Plavba směrem k ostrovu Antigua (73 nm, 8hod.), který se nachází severně od Guadeloupe. Oběd během plavby. Připlutí do přístavu English Harbour, který je známý především díky renovovaným starobylým domům. Večerě a noc na palubě.

4. den: ANTIQUA

Plavba k Non Such Bay (6 nm, 1,5 hod.), nádherné klidné zátoce na východním pobřeží Antiquy. Oběd, plavání a další vodní aktivity. Plavba k sousednímu severnímu ostrovu Barbuda (38 nm, 4 hod.). Večerě a noc na palubě.

5. den: BARBUDA

Den na Barbudě, zapomenutém pustém korálovém ostrově. Na ostrově se nachází přírodní rezervace. Koupání, odpočinek... Večer máte možnost vyrazit na pláž, kde se grilují dary moře.

6. den: St BARTH

Brzy ráno vyplutí k St Barth (St. Barthelemy), který je ostrovem multimilionářů (60 nm, 6,5 hod.). Oběd u nádherné pláže Colombier, která je nazývána také "Rockefeller's Beach". Známý milionář David Rockefeller tuto pláž a její okolí po mnoho let vlastnil. Odpoledne pokračování k hlavnímu městu ostrova Gustavia. Večeře a noc na palubě.

7. den: St BARTH

St. Barth je plážemi ohraničený sopečný ostrov s mnoha luxusními vilami, elegantními malými hotely a prvotřídními francouzkými restauracemi. St. Barth kombinuje sofistikovanou relaxaci s jednoduchou původní elegancí. Budete mít dostatek času i na prohlídku ostrova. Oběd a plavba do Marigot (25 nm, 3hod.). Marigot je hlavní město francouzké části ostrova Saint Martin. Je postaveno v klasické kreolském stylu.

8. den: SAINT MARTIN

Snídaně. V 10:00 vylodění v Marina Fort Louis.


Plavba " VIRGIN ISLANDS DREAM " - 10 dní / 9 nocí

St Martin >> Tortola >> St Martin    Ceník

1. den: SAINT MARTIN

Uvítání a noc na palubě katamaránu.

2. den: St BARTH - COLOMBIERS - GUSTAVIA

Brzké vyplutí k ostrovu St. Barth (St. Barthelemy)(90 nm, 10 hod.). Připlutí k nádherné pláži Colombier, která je nazývána také "Rockefeller's Beach". Známý milionář David Rockefeller tuto pláž a její okolí po mnoho let vlastnil. Odpoledne pokračování k hlavnímu městu Gustavia. Večeře a noc na palubě.

3. den: St BARTH – St MARTIN

Dopoledne si můžete projet ostrov minibusem (jízdenka se platí zvlášť). Oběd a vyplutí směr Phillipsburg (25 nm, 3 hod.). Phillipsburg je hlavní město holandské části ostrova St. Martin. Zakotvení v zátoce "Anse Longue". Večeře a noc na palubě.

4. den: VIRGIN GORDA (Britské Panenské Ostrovy)

Velmi brzké vyplutí směr British Virgin Islands/ Britské Panenské Ostrovy (75 nm, 8 hod.). Zakotvení a koupání u ostrova Virgin Gorda. Potápění v přírodním jezeře vytvořeném bloky monolityckých skal. Návštěva Spanish Town. Dále vyplutí ke Gorda Sound (8 nm, 1 hod.). Večeře a noc na palubě poblíž Bitter End.

5. den: TORTOLA (Britské Panenské Ostrovy)

Před obědem vyplutí na Guana Island (11 nm, 1,5 hod.). Koupání, šnorchlování, vodní sporty a přesun k ostrovu Jost Van Dike (11 nm, 1,5 hod.), který je znám především díky rušnému nočnímu životu. Večeře a noc na palubě v Great Harbour.

6. den: TORTOLA

Koupání, oběd na Sandy Spit (30 nm). Tento opuštěný ostrov je přímo stvořený k relaxaci. Přesun k západnímu cípu Tortoly nazývaném West End (8 nm, 1hod). Večeře a noc na palubě.

7. den: TORTOLA - NORMAN ISLAND

Plavba do vyhlášené potápěčské lokality Indian’s poblíž Pelican Island (45 min.). Indian’s je tvořeno špičkami skal vyčnívajícími z oceánu. Šnorchlování, vodní sporty. Po obědě přesu ke Caves na Norman Island (30 min.), které jsou úžasným místem pro šnorchlování. Večeře a noc na palubě v zátoce The Bight .

8. den: TORTOLA - PETER ISLAND

Vyplutí k severovýchodně položenému ostrovu Peter Island (30 nm). Kotvení a oběd na Key Point (Peter Island). Po obědě plavba dále na ostrov Salt Island (1 hod.). Po večeři noční plavba (!) na Saint Martin (11 hod.).

9. den: SAINT MARTIN

Ráno připlutí k Tintamarre (ostrůvek u St Martin). Plavání, šnorchlování, oběd, relax. Později odpoledne přeplavba k zátoce Marigot Bay na Sr. Martinu. Večeře a noc na palubě.

10. den: SAINT MARTIN

Snídaně. V 10:00 vylodění v Marina Fort Louis.


Plavba " MARIE GALANTE DREAM " - 4 dny/ 3 noci

Guadeloupe >> Guadeloupe    Ceník

1. den: POINTE à PITRE

Nalodění v maríně Marina de Bas du Fort. Marína se nachází asi 3 km jižně od centra hlavního města Guadeloupe Pointe à Pitre. Vyplutí k malému ostrovu Gosier (30 min.), který se nachází u východní části Guadeloupe. Gosier je lemován plážemi s bílým pískem a nádhernými korálovými útesy. Večerě a noc na palubě.

2. den: MARIE GALANTE

Po snídani vyplutí směrem k zátoce Anse Canot na jižně položeném ostrově Marie-Galante (2 hod.). Marie-Galante se také někdy říká ostrov stovek mlýnů. Oběd na palubě. Plavání, sportovní aktivity, relax. Přesun k městu St. Luise. Večeře a noc na palubě.

3. den: MARIE GALANTE - LES SAINTES

Snídaně. Můžete si zakoupit tří hodinový výlet minibusem po ostrově nebo jen odpočívat. Po obědě plavba k souostroví Les Saintes (3 hod.). Les Saintes oplývá rozmanitou flórou i faunou, různorodou krajinou i nádhernými podmořskými scenériemi. Kotvení v Pain de Sucre. Večeře a noc na palubě.

4. den: ANTIQUA

Snídaně. Plavba k Pointe à Pitre na ostrově Guadeloupe. V 10:00 vylodění v maríně Marina de Bas du Fort.
 
     
  exoticka-dovolena-info  
  exoticka-dovolena-info  
  exoticka-dovolena-lod  
  exoticka-dovolena-fotky  
  exoticka-dovolena-cenik  
  exoticka-dovolena-rezervace  
  exitická-dovolená-destinace  
     
     
Euromarina l LED žárovky l MůjAndílek l Jogger l JoggerSK l Výběr lokality